Złożyłem podanie, co teraz ?

Pozostaje Ci tylko czekać i sprawdzać swój status podania. Na odpowiedź firma ma 2 dni, o wyniku rekrutacji zostaniesz o tym powiadomiony poprzez maila. Musisz być cierpliwy, jakiekolwiek próby uzyskania odpowiedzi wcześniej znacznie obniżą Twoje szanse. Jeśli Twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie skontaktujemy się z Tobą mailowo. Podanie jest pierwszym krokiem rekrutacji, kolejnym jest rozmowa kwalifikacyjna na firmowym kanale Discord. Na rozmowie rekruter zada Ci kilka pytań, po czym dostaniesz informację czy zostałeś przyjęty. W razie niejasności związanych z procesem rekrutacji lub jakichkolwiek innych pytań zapraszamy na nasz FanPage na Facebooku.

Czy mogę ponownie złożyć podanie ?

Tak, możesz złożyć podanie ponownie po upływie minimum 7 dni od momentu, kiedy zostało odrzucone.

Nie mam ukończonych 18 lat, czy w takim przypadku mogę napisać podanie ?

Tak możesz, z myślą o takich osobach jak Ty został stworzony specjalny oddział STARTER, zapoznaj się z jego regulaminem i złóż podanie.

Moje podanie ma status przyjęte, lecz nie dostałem żadnego maila, co mam zrobić ?

Niestety czasami tak bywa, z niewiadomych przyczyny nasze maila są blokowana przez niektóre skrzynki pocztowe. Po zaakceptowaniu podania możesz spodziewać się zaproszenia na platformie steam przez użytkownika SHAKY, tam w wiadomości zostaną podana Ci dalsze wskazówki dotyczące rozmowy rekrutacyjnej.