oddział główny

Chłodniczy

Dział Chłodniczy specjalizuje się w przewozie ładunków wymagających naczep o kontrolowanej temperaturze. Ponieważ nasze ładunki są bardzo podatne na temperatury, ważny jest czas oraz dobre planowanie swoich tras, aby ładunek został bezpiecznie dostarczony na czas i nie utracił swoich parametrów.
Dołącz do oddziału chłodniczego, jeśli czujesz, że sprostasz temu zadaniu.

oddział głowny

firanowy

Specjalizujemy się głównie w transporcie części dla branży lotniczej oraz auto moto, ale dostarczymy prawie każdy ładunek. Zarówno, spaletowane ładunki, jak i maszyny, urządzenia, zajmujące całą naczepę, przesyłki drobnicowe, całopojazdowe oraz ekspresowe. Realizujemy równie transporty lokalne (przerzuty) na terenie całego kraju oraz międzynarodowe. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta, a wszystkie ładunki docierają na miejsce bezpiecznie – bez uszkodzeń i na czas.

oddział poboczny

Materiały sypkie

Oddział ten specjalizuje się głównie przewozem materiałów sypkich na terenie naszego kraju oraz europy. Do materiałów sypkich, które transportujemy, możemy zaliczyć: piach, ziemia, złom, ale również materiały do przetwórstwa spożywczego typu zboża. Nasz elastyczność w tej dziedzinie pozwala nam na dostosowanie się pod dane zamówienie naszego klienta. Ponadto posiadamy własny plac z kruszywami, który służył jako baza przeładunkowa dla naszych zestawów. Aktualnie w naszej flocie posiadamy 3 zestawy do przewozu materiałów sypkich.

oddział poboczny

gabarytowy

Dywizja Transportu Ciężkiego specjalizuje się w przewozie ładunków ciężkich i specjalnych. Są to ładunki o wysokiej masie własnej jak i bardzo delikatne. Czy jesteś gotów sprostać wyzwaniu?

error: Kopiowanie naszych treści jest zakazane!