oddział główny

Chłodniczy

Dział Chłodniczy specjalizuje się w przewozie ładunków wymagających naczep o kontrolowanej temperaturze. Ponieważ nasze ładunki są bardzo podatne na temperatury, ważny jest czas oraz dobre planowanie swoich tras, aby ładunek został bezpiecznie dostarczony na czas i nie utracił swoich parametrów.
Dołącz do oddziału chłodniczego, jeśli czujesz, że sprostasz temu zadaniu.

oddział głowny

firanowy

Specjalizujemy się w transporcie części dla branży lotniczej oraz automoto, ale dostarczymy prawie każdy ładunek. Zarówno drobne kartony, spaletowane paczki, jak i maszyny oraz urządzenia, zajmujące całą naczepę. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb klienta. Realizujemy przesyłki drobnicowe, całopojazdowe oraz ekspresowe. A wszystkie docierają na miejsce bezpiecznie – bez uszkodzeń i na czas.
Dział Firanowy pełen profesjonalizm gwarantujemy terminową realizację zleceń przewozowych oraz atrakcyjne stawki. Realizujemy zarówno transporty lokalne (przerzuty) na terenie całego kraju oraz międzynarodowe.

oddział poboczny

kontenerowy

Dział Kontenerowy to przewóz ładunków w kontenerze intermodalnym lub pojeździe bez obsługi samego ładunku przy zmianie trybu transportu. Od portów morskich po kolej. Kontenery intermodalne są przeznaczone do podróżowania po całym świecie, aby zmaksymalizować wydajność i szybko dotrzeć z ładunkiem do klienta.

oddział poboczny

rolniczy

Od gospodarstwa wprost do klienta, dział rolniczy będzie bezpiecznie transportować rośliny, uprawy i zwierzęta gospodarskie tam, gdzie są potrzebne w Europie. Jako członek tego działu będziesz odpowiedzialny za upewnienie się, że półki są zaopatrzone, farmy są zaopatrywane, a przemysł drzewny nadal się porusza. Czy jesteś na wysokości zadania?

oddział poboczny

gabarytowy

Dywizja Transportu Ciężkiego specjalizuje się w przewozie ładunków ciężkich i specjalnych. Są to ładunki o wysokiej masie własnej jak i bardzo delikatne. Czy jesteś gotów sprostać wyzwaniu?